Autosurf www.SURFIK.net - Darmowa promocja stron www, Zarabiaj w internecie | Skrypt Autosurfu www.SURFIK.net , Zarabiaj w internecie

»  Statystyki

Użytkowników on-line
Zarejestrowanych kont: 65,288
Stron w serwisie: 39,862
Wypłaciliśmy : 6,150 zł

»  Logowanie

Login:
Hasło:
 
 
 

 
Kliknij "Lubie to" rozdajemy darmowe kody na fejsie!
Serwisy zarobkowe - Dodatkowa kasa do zdobycia!

W tym dziale chcemy Państwu przedstawić kilka serwisów, na których można zarobić całkiem dobre pieniądze posiadając swoją www. Jeśli zastanawiacie się Państwo, lub macie jakieś pytania prosimy o kontakt! Doradzimy co najlepiej wybrać i gdzie umieścić reklamy, zupełnie za darmo! Chcemy również zaznaczyć, że wszystkie poniżej programy sa w 100% wypłacalne co zostało przez nas sprawdzone!

Wazzub   Strona jako startowa
Projekt nazywa się WAZZUB Family. Wersja prelaunch startuje 1 stycznia 2012 i trwać będzie do 31 marca 2012 roku. Firma będzie wypłacać użytkownikom 1$ miesięcznie za ustawienie ich strony jako strona startowa. WAZZUB jest pierwszą prawdziwie globalną społecznością, która chce płacić nam "użytkownikom" za wybór ich strony internetowej.
(*Wejdź i : ZAREJESTRUJ SIE )

Surfik.toplista.eu   Najlepsze strony o zarabianiu
Nasza toplista to zbiór najlepszych stron o zarabianiu! W naszej topliście może zareklamowac się każdy za darmo, jedynie co trzeba zrobić to umieścić mały banner naszej toplisty u siebie na stronie! Gwarantujemy duże zainteresowanie Waszą stroną w topliście, więc zapraszamy wszystkich do rejestracji która zajmuje zaledwie 30 sekund!
(*Wejdź i : SURFIK.toplista.eu )

20dollars2surf   Surfbar
Zarabianie w 20dollars2surf polega na zbieraniu punktów wymienianych pod koniec każdego miesiąca na dolary. Punkty otrzymujesz przede wszystkim za wyświetlanie reklam na ekranie Twojego monitora wielkości małego banera. W odróżnieniu do innych surfbarów ten program nie wymaga wpisywania sprawdzających kodów, czy rzeczywiście znajdujesz się przy komputerze. Zarabiać możesz również na promowaniu swojego linka polecającego, za każde unikalne wejście na 24h otrzymasz 1pkt. Dodatkowym smaczkiem jest system poleconych, który posiada 10 poziomów. Każdy po 10%, łącznie aż 100%!
(*Wejdź i : ZAREJESTRUJ SIE )

GOD   Program Partnerski
Program Partnerski ma na celu promowanie programu GoD, który przeznaczony jest do bezpośredniej wymiany plików przez Internet. Partner zarabia 2,00 PLN (do negocjacji) za każdą sprzedaż programu GoD. Po zgromadzeniu co najmniej 100 PLN możliwa jest wypłata środków przelewem.
(*Wejdź i : ZAREJESTRUJ SIE )

CpmProfit   Wyświetlanie reklam
Serwis daje możliwość zarobku każdemu webmasterowi, który posiada swoją stronę WWW i może wyświetlać reklamy graficzne. Wypłata odbywa się (konto PayPal) po przekroczeniu 30 zł. CPMprofit jest programem partnerskim który płaci za wyświetlenia, nie jak większość za kliknięcia...
(*Wejdź i : ZAREJESTRUJ SIE )

Wupload   Zarabiaj za pobrane pliki
Wupload.com to nowopowstały hosting, który już po kilku tygodniach zjednał sobie sympatie wielu uploaderów i internautów. Charakteryzuje się bardzo dobrymi stawkawi za pobrania, całkiem niezłą prędkością pobierania i stosunkowo łatwą obsługą. Minimalna kwota wypłaty to tylko 10$. Wypłaty są całkowicie automatyczna i mają miejsce tak samo jak w Filesonic we wtorkowy wieczór. Firma, mimo że niedawno powstała, jest w 100% wypłacalna i polecam ją serdecznie szczególnie tym nastawionym na szybki zarobek.
(*Wejdź i : ZAREJESTRUJ SIE )

wymiana szybki iphone łódź

Profesjonalna i niezawodna wymiana szybki iPhone i iPad, Apple Łódź. Przywróć swoje urządzenie do pełni sprawności z FixMe.

fixme.com.pl

flagi na zamówienie

Wykonujemy flagi na zamówienie. Flagi reklamowe, narodowe, na zamówienie.

efanshop.com